O firmie

Od ponad 25 lat na rynku

Firma "Moskała" powstała w 1991 roku w Brennej, dzięki doświadczeniu i umiejętnościom swojego założyciela – Jacka Moskały. Od początku istnienia, przedmiotem działalności stała się budowa całorocznych domów drewnianych i murowanych. Tworzymy domy w całej Polsce i Europie. Wiele projektów zrealizowaliśmy w Niemczech i Austrii.

Siła w ludziach

Uważamy, że pracownicy stanowią kluczową wartość każdej firmy. Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu specjalistów, prowadzących jednocześnie kilka prac wykonawczych w różnych miejscach w kraju i zagranicą. Duży nacisk kładziemy na logistykę i organizację działań. Każda z grup realizuje swoje zadania w trybie ciągłym, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Rozbudowane zaplecze technologiczne

Nasze zaplecze tworzy współpracujące z nami biuro projektowe, hale produkcyjne oraz park maszynowy. Wykorzystujemy rozwiązania najlepszych firm, produkujących maszyny stolarskie. Współpracujemy z wiodącymi producentami stolarki okiennej, drzwiowej i meblowej.

Jakość priorytetem

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości. Każdy dom wykonujemy z maksymalną starannością i dbałością o szczegóły. Posiadający wieloletnią praktykę pracownicy, kładą duży nacisk na doradztwo. Pomagamy Klientom sprecyzować oczekiwania oraz zaoszczędzić trudów związanych z wyborem optymalnego projektu.

Domy pokazowe

Na terenie naszej firmy znajduje się rozbudowana ekspozycja całorocznych domów drewnianych. Zachęcamy do ich zwiedzania, aby w pełni poznać nasze możliwości.

Umów się na bezpłatne oglądanie domu pokazowego

Moskała domy
Moskała domy